Web Programlama

 

Dinamik web projelerinizi ve aklınızda ki, gerçekleşmemiş fikirleri,  web programlama sayesinde hayata geçirebilirsiniz.

CN Medya; web programlama sürecini ASP.net, PHP yazılım dillerini kullanarak geliştirmektedir.

 

Web programlama ile hangi projeler hayata geçebilir?

 

Online alışveriş siteleri, müşteri tarafından kolayca güncellenebilir portal, kurumsal web siteleri, ürün tanıtım, yarışma gibi web siteleri, fırsat web siteleri, kişiye özel uygulamalar, sektöre özel yazılımlar, kullanarak aklınıza gelebilecek tüm web sitesi sistemleri, web programlama hizmetinde sizlere sunulabilir.

 

Anahtar teslim projeler sunuyoruz?

 

Web sitenizi size özel olarak tasarlayıp tüm web programlama ve test süreçlerini firmamız tarafından gerçekleştirilip takibi devam ediyoruz. Web siteniz tamamlandığında, güncel tüm web standartlarını karşılar bir şekilde sizlere teslim ediliyor.

 

Projemi teslim aldım yazılım ekibi kurmak istiyorum ?

 

Web projeleri dinamik yapıdadır, sürekli güncelleme ve bakım isteyen yazılımlardır. Güncellemeleri yapmamanız sitenizin güncel istekleri yerine getiremeyecek duruma getirir. Buda yatırımınızın boşa gitmesine sebep olur.

İki seçeneğiniz var, ya programlama hizmetini CN Medya’dan almaya devam edeceksiniz, yada şirket içerisinde kendi ekibinizi kuracaksınız.

CN Medya  her iki seçenekte de size web projenizi eksiksiz devam ettirmeniz için destek olmaya devam ediyor. Kendi ekibinizi kurmak istediğinizde yazılımcılarımız kodların tüm detaylarını ekibinizle paylaşıyor ve eğitim veriyor.​

 

Programlama desteğiniz ne kadar süre ile devam ediyor ?

 

CN Medya, 16 senelik web tecrübesiyle  bu alanda yüzlerce projeyi teslim etmiş ve etmeye devam etmektedir. İş tesliminden sonrada sizi tüm ekibimizle desteklemeye devam ediyoruz.